01/01/2014

What to do with... part 2

______________________________________________________________________________________________

Druga część postu /what-to-do-with/, czyli propozycje na wiązanie/upięcia długich włosów. Nie ma chyba osoby, która nie uważałaby, że długie włosy są piękne same w sobie, ale dziewczyny, które są ich posiadaczkami, często uważają je za problem. Da długie włosy mam od... zawsze. Można by pomyśleć, że zdążyłam się już przyzwyczaić, ale... nie. Dlatego na co dzień są one po prostu spięte w niedbały kok. Jednak, kiedy trzeba ruszyć się z domu, coś należałoby z nimi zrobić. Niżej macie kilka propozycji. Zwykły warkocz, bo chyba nic prostszego nie ma. Często robię też kłosa. Kok - Ja najczęściej robię to z rozpuszczonych włosów, fakt, że nie trzyma się zbyt długo przy takiej długości włosów. Ostatnio zaczęłam też używać wypełniacza do koków. Alternatywą dla koka jest kokardka, która tylko wygląda na skomplikowaną, tak naprawdę można zrobić ją w minutę bez użycia lustra. Wystarczy gumka i dwie wsuwki. 9 comments:

 1. Ja nie wyobrażam sobie mieć krótkie włosy. Jestem również przywiązana do swoich i uważam je za największy atut każdej kobiety. Ściskam gorąco i szczęśliwego nowego roku, Marta :)

  ReplyDelete
 2. wow naprawdę świetne wykonanie! pozdrawiam:*)

  ReplyDelete
 3. Ja to sama nawet nie zrobię warkocza bo mam za dużo włosów ale koka z rozpuszczonych włosów często robię tylko tak jak piszesz krótko się trzyma :)

  ReplyDelete
 4. jak mi włosy trochę podrosną (zły fryzjer ostatnio ściachał mi za dużo ;(), to może spróbuję ;)
  chociaż chyba jak poprzedniczka mam problem ze zbyt dużą objętością włosów...

  ReplyDelete
 5. Bardzo fajne fryzury :) Masz moze ochote na wspolna obserwacje? :)

  ReplyDelete
 6. świetne fryzury :) na pewno będę wpadać do Ciebie częściej! Świetny blog :) Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 7. Zazdroszczę Ci długich włosów :)

  ReplyDelete
 8. Świetna kokarda! Moje włosy są niestety za krótkie na takie fryzurki :(

  ReplyDelete
 9. Świetne fryzury! Zapuszczam włosy by się tak czesać, ale i tak mi pewnie nie będzie wychodzić... Niby proste, ale przy moich sztywnych włosach to prawdziwe wyzwanie ;)

  ReplyDelete